www.kvant.sk
„KVANT - riešenie vašich úloh a projektov“
www.kvant.sk
 

Interbeauty 2014

Na výstave Interbeauty (2. - 4. 10. 2014) sme sa zúčastnili v spolupráci s Lymfocentrom. S našim partnerom, pod velením pani Uškrtovej, ktorý nám poskytuje priestory na školenia.

Interbeauty má niekoľko výhod. Môžeme sa pozrieť čo ponúka konkurencia, čo ponúkajú kozmetičky, a o čo majú záujem bežné smrtelníčky. Najviac zaujalo kreslo Biocon zo Švajčiarska, určené na cvičenie panvových svalov. Vyzerá pohodlne, až na elektrickú skriňu so striebornými ovládačmi, ktorá je naň pripojená. Vnútri je schovaná indukčná cievka, ktorá pracuje na frekvencii 10 až 40 Hz. Sediaci nerobí nič, len sa čuduje ako mu cuká rôznymi svalmi.

Zorganizovali sme prednášky pre pána Stratila o jeho kozmetických prístrojoch, na odbornejšie vystúpenie však nebol priestor, keďže súbežnes jednou z nich prebiehala módna show. Veľtrh bol tento rok zaplnený zákazníkmi natoľko, že si kozmetičky ani nemohli urobiť čas.

Každý rok na veľtrhu pribúda niečo nové. Už to nien je len veľtrh krásy, ale aj biojedla, biokamenia, rôznych šiat a drobností do domácnosti. Náš stánok ale býva neustále plný ľudí a kozmetičiek, ktoré hľadajú do salónov niečo nové.

Anna Kiliánová

 
+421 2 6541 1344 kvant@kvant.sk