Zábavné technické vyučovanie

Vážená pani riaditeľka, vážený pán riaditeľ,

Infento – modulárna stavebnica v životnej veľkosti, pomáha školám urobiť veľký krok smerom k inovatívnemu vzdelávaniu. Naše modulárne stavebnice a učebné materiály sú v súlade s výučbovou metódou objavovania a kreatívneho myslenia a u detí a študentov stimulujú rozvoj inžinierskych zručností.

Modulárna stavebnica Infento priamo vyzýva ku kreativite a premýšľaniu.

Sme presvedčení, že akonáhle sa s Infento zoznámite, budete aj Vy zdieľať naše nadšenie!

Buďte medzi prvými desiatimi záujemcami, vyplňte formulár uvedený nižšie a získajte súpravy so zľavou 10% *.


* Odoslanie formulára nie je záväznou objednávkou. Po jeho obdržaní Vás budeme kontaktovať za účelom vypracovania cenovej ponuky, alebo poskytnutia bližších informácií.


Modulárne stavebnice vo vašej učebni

Spoločnosť Infento vyvinula modulárny stavebnicu, ktorá vašim študentom umožní postaviť vozidlá alebo mechanické konštrukcie v životnej veľkosti. Môžete postaviť skateboard, bicykel, odpaľovacie zariadenia pre vodné raketu, posilňovací stroj, elektrickú motorku alebo motokáru. S Infento je možné takmer čokoľvek!

Pri spoločnej práci a konštruovaní vozidiel alebo mechanických konštrukcií, získavajú študenti postupne nové zručnosti, z ktorých môžu ťažiť po celý svoj život. Zoznámia sa s mechanikou, realizáciou konštrukčného plánu, samotnou montážou, náradím, brzdovým systémom, elektrickou mobilitou a ešte omnoho viac.

Akonáhle dokončia svoje prvé elektrické vozidlo je čas na prvú jazdu. Jazdite ako Štefan Svitko. Kto zajazdí najrýchlejšie kolo? Infento sa pripája k detskému svetu a oživuje bohatú slovenskú tradíciu domácich majstrov.

Inovatívne vzdelávanie s Infento

Infento pomáha školám urobiť veľký krok smerom k inovatívnemu vzdelávaniu. Naše modulárne stavebnice a učebné materiály sú v súlade s výučbovou metódou objavovania a kreatívneho myslenia a u detí stimulujú rozvoj inžinierskych zručností. Modulárna stavebnica Infento priamo vyzýva ku kreativite a premýšľaniu.

Infento získalo celý rad ocenení

Veľký medzinárodný prelom prišiel v roku 2015, kedy spoločnosť Infento uviedla svoj prvý Kit na platforme Kickstarter. Stala sa z toho jedna z najväčších vzdelávacích kampaní na svete, ktorá vzbudila záujem zvučných médií ako BBC, Wired, Forbes and Der Spiegel. Video, ktoré spoločnosť Infento umiestnila na sociálne siete, malo viac ako 25 miliónov pozretí. Ďalšia kampaň na Kickstarter, ktorá bola v roku 2018, sa stala najviac financovaným projektom STEM za celý rok!

Brožúra na stiahnutie