Baner

JESENNÉ NOVINKY PRE ŠKOLY- STRETNUTIE SO ZÁKAZNÍKMI A PARTNERMI

Koncom septembra sme využili príležitosť a zorganizovali stretnutie priamo na školách so zástupcom spoločnosti Matrix z Veľkej Británie – špecializuje sa na funkčné učebné pomôcky v oblasti fyziky, robotiky, elektrotechniky či automotive priemyslu, ktorý s nami strávil na Slovensku nezabudnuteľné 2 dni.

Hneď prvý deň sme sa vybrali na cestu do Žiliny, kde sme výrobky predstavili na Fakulte elektrotechniky a informačných technológií Žilinskej univerzity. Spoločnosť nám počas celého dňa robil aj kolega, ktorý dokázal citlivým výberom vhodných produktov spoločnosti GUNT doplniť rozsah prezentácie tak, aby pokrýval potreby stredných a vysokých škôl.

Následne sme navštívili dlhoročného zákazníka Strednú odbornú školu informačných technológií v Kysuckom Novom Meste, kde sme pedagógov zaujali univerzálnym programovateľným robotom AllCode Robot Buggy, či simulátorom výrobnej linky Smart Factory. Náročný deň sme ukončili v príjemnom prostredí Fakulty priemyselných technológií v Púchove.

 

Nasledujúci deň SEA – Agentúra pre vzdelanie a vedu zorganizovala menší seminár určený pre našich dodávateľov, na ktorom sme im predstavili novinky a tiež plánované produkty pre rok 2023. Okrem spoločnosti Matrix a GUNT nám svoje novinky predstavili tiež páni od nášho dodávateľa The CoolTool – úplne prvýkrát sa na verejnosti pochválili laserovou gravírkou, ktorú je ako doplnok možné inštalovať na Unimat CNC Set. V priateľskej atmosfére sme na záver prebrali možnosti využitia noviniek v procese vzdelávania, ako tiež ďalšie plány a vízie do budúcnosti.