Baner

VÝSTAVA BETT V LONDÝNE 2018

BETT je prvou výstavou roka v oblasti vzdelávacích technológií, ktorá poskytuje možnosť inšpirovať sa a diskutovať o budúcnosti vzdelávania. Radi by sme sa podelili o informácie a dojmy z tejto výstavy, ktorú sme navštívili koncom januára.

Výstava sa konala v Excel Centre v srdci londýnskej časti Docklands. Ako hovorí názov výstavy Bett – British Educational Training and Technology, je to výstava, kde hrajú prím technológie a inovácie vo vzdelávacom procese. Počas 4 dní výstavy mali možnosť učitelia, žiaci a záujemcovia z celého sveta spoznávať novinky v oblasti informačných technológií či robotiky určené pre základné a stredné školy, zaujmú však aj účastníkov mimo sektora vzdelávania.

Čo návštevníci mohli na výstave nájsť?
Učebné pomôcky, interaktívne tabule, roboty, výučbový softvér, ale tiež virtuálnu realitu, senzory, nápady na zaujímavé pokusy plus desiatky konferencií, seminárov, veľký počet vystavovateľov a tisíce ľudí, ktorí mali záujem o vzdelanie a zaujímali sa o najnovšie technológie.

V prípade, ak Vás výstava zaujala, môžete nájsť ďalšie informácie na oficiálnej stránke, kde sa môžete už teraz zaregistrovať na ďalší ročník, ktorý sa uskutoční opäť v Londýne v termínoch 23. až 26. januára 2019. Registrácia je pre všetkých návštevníkov bez obmedzenia veku bezplatná.