Baner

VÝSTAVA PROLIGHT AND SOUND, FRANKFURT, NEMECKO

My, spoločnosť Kvant Lasers, sme boli nadšení, že môžeme predviesť naše najnovšie pokroky v laserovej technológii na očakávanej výstave Prolight and Sound, ktorá sa konala vo Frankfurte. Táto udalosť znamenala náš triumfálny návrat na najväčšiu výstavu odvetvia po ročnej prestávke. Náš stánok si získal značnú pozornosť, pretože účastníci netrpezlivo očakávali odhalenie noviniek a neopakovateľnej laserovej show.

Prvým na programe bolo predstavenie laserových projektorov Clubmax 24 a 40 W. Tieto maloformátové, no robustné laserové projektory poskytujú výnimočne vysoký výkon, vďaka čomu sú ideálne na veľkoplošné vnútorné a vonkajšie show na koncertoch, festivaloch a tour. Je pozoruhodné, že tieto modely sú z výroby vybavené motorizovanými dichroickými filtrami, ktoré umožňujú rýchle a bezproblémové nastavenie laserového lúča. Táto funkcia zabezpečuje poskytovanie laserových show svetovej triedy s bezkonkurenčnou účinnosťou a efektívnosťou.

Ďalej sme presunuli pozornosť na laserový projektor Epic 100 W, ďalší pôsobivý prírastok do našej produktovej rady. Epic 100W, navrhnutý špeciálne pre drsné vonkajšie prostredie, sa môže pochváliť štandardným krytom IP65, vďaka čomu je úplne vodotesný a prachotesný. S plnofarebným výkonom až 270 wattov je Epic 100W schopný produkovať úžasné atmosférické, abstraktné a základné grafické efekty. Modely Epic sú navyše štandardne vybavené motorizovanými dichroickými filtrami, ktoré zjednodušujú proces zarovnávania farieb a poskytujú našim zákazníkom bezkonkurenčné pohodlie. Ale to nie je všetko! Vďaka najnovšiemu vývoju v technológii laserových diód sme výrazne zvýšili výkon mnohých našich laserov, a to všetko bez zvýšenia cien! Je to skutočne pozoruhodné. Niektoré modely prešli takými významnými vylepšeniami, že sme dokonca museli upraviť názvy ich produktov, aby odrážali ich rozšírené možnosti.

Potešilo nás pozitívne prijatie a nadšenie okolo nášho najnovšieho vývoja. Profesionáli a účastníci výstavy boli uchvátení silou a všestrannosťou našich laserových produktov.