Baner

VÝSTAVA SLS EXPO, RIJÁD, SAUDSKÁ ARÁBIA

Kvant Lasers, popredný dodávateľ laserových technológií, a Kvant Show Production, svetový líder v oblasti produkcie šou a svetelného dizajnu, s radosťou oznamujú svoju účasť na výstave SLS Expo v Saudskej Arábii. Obe spoločnosti sa spojili a spoločnými silami pomohli vybudovať impozantný stánok, ktorý upútal pozornosť návštevníkov a predstavil najčerstvejšie inovácie v oblasti laserov pre zábavný priemysel.

V rámci výstavy SLS Expo, ktorá sa1 konala v Saudskej Arábii, Kvant Lasers a Kvant Show Production predstavili svoju spoluprácu a spoločne vytvorili stánok, ktorého dominantou bola 3D maketa Kingdom Centre v Rijáde. Táto maketa slúžila ako prostriedok na priblíženie miestnej kultúry a prostredia návštevníkom.

S nadšením oznamujeme, že naša účasť na výstave SLS Expo bola mimoriadne úspešná. Stánok Kvant Lasers a Kvant Show Production si vyslúžil veľkú pozornosť a zaznamenal vysokú návštevnosť. Naša prezentácia najnovších noviniek v oblasti laserového priemyslu pre zábavný sektor získala veľké uznanie a záujem o naše produkty bol nad naše očakávania.

„Spolupráca medzi Kvant Lasers a Kvant Show Production nám umožnila priniesť návštevníkom výstavy SLS Expo jedinečný zážitok,“ povedal konateľ spoločnosti Kvant Lasers. „Tento úspech je pre nás potvrdením, že sme na správnej ceste a že naše produkty majú jedinečné postavenie na svetovom trhu. V spojení s tvrdou prácou tvoríme unikátny tím, ktorý prináša tie najveľkolepejšie show“.

Na výstave sme mali príležitosť prezentovať rôznorodé portfólio produktov, vrátane laserových noviniek odprezentovaných aj na výstave Prolight and Sound vo Frankfurte, či kinetické motory so sklenenými RGB kvapôčkami či video projekciu.